Ostatnie artykuły
Brak artykułów
Sport 2013/2014

MAMY MISTRZOSTWO GMINY PIŁCE NOŻNEJ!

W zawodach gminnych chłopcy zajęli pierwsze miejsce, otrzymali puchar, dyplom i uzyskali awans do etapu powiatowego.

Mistrzostwa Powiatu odbyły się na sztucznym boisku w Myślenicach. Tam zajęliśmy czwarte miejsce.

Skład drużyny: Michał Gunia, Alan Chrzanowski, Kamil Burda, Paweł Tunajek, Bartłomiej Rapciak, Jakub Dąbrowa, Karol Dźwig, Dominik Krzywoń, Konrad Starowicz i Jarosław Miętka.

Wyniki i zdjęcia

mgr Grzegorz Bochenek

Wspólne kibicowanie

24.05.2014 uczniowie naszej szkoły obejrzeli mecz piłki nożnej o mistrzostwo Ekstraklasy pomiędzy drużynami Wisła Kraków – Górnik Zabrze. Mecz rozgrywany był w Krakowie na stadionie przy ul. Reymonta o godz. 13.00. Pora meczu, upał i inne względy sprawiły, że na trybunach zasiadło niewiele ponad 5 tysięcy widzów. Wynik 2:3 dla gości.

Duże zainteresowanie wśród uczniów sprawia, że w kolejnych latach będą organizowane podobne wyjazdy. Chcemy zobaczyć również inne sporty na żywo (hokej, piłka siatkowa, żużel…?). Chętnych do obejrzenia serwisu zdjęciowego i filmowego z udziałem Naszych kibiców zapraszamy pod adres – Link

Dwa razy na podium Mistrzostw Powiatu w Koszykówce!

Po zawodach gminnych, w których zarówno dziewczęta jak i chłopcy okazali się bezkonkurencyjni przyszła kolej na etap powiatowy.

9 stycznia 2014 w zawodach brali udział chłopcy. W rozegranym turnieju systemem każdy z każdym odnieśli zwycięstwa z gimnazjalistami z Tokarni i Tenczyna oraz przegrali z koszykarzami z Dobczyc i Myślenic. W klasyfikacji końcowej zajęli III miejsce, otrzymując dyplom i puchar. Skład drużyny: Kamil Burda, Alan Chrzanowski, Bartłomiej Rapciak, Michał Gunia, Paweł Tunajek – pierwsza piątka oraz Patryk Kruk, Jakub Dąbrowa, Jarosław Miętka i Szymon Gonet.

Dzień później grały dziewczęta. Pokonały w rozgrywkach grupowych koszykarki z Tokarni , Stróży (zdecydowanie) i Lubnia (po 3 dogrywkach!). Dzięki temu awansowały z 1 miejsca w grupie do finału. Tam rozegrały wyrównany mecz z rewelacyjną drużyną z Dobczyc przegrywając 5 punktami. Skład drużyny, która wywalczyła II miejsce i przywiozła do Krzywaczki dyplom i puchar: Paulina Gędźba, Klaudia Nasembel, Adrianna Dąbrowa, Gabriela Władowska, Weronika Leńczowska – pierwsza piątka oraz Weronika Matejak, Patrycja Maślanka, Olga Wilk, Maria Bartosz i Natalia Bajor. To największy sukces drużynowy w kategorii dziewcząt w historii Gimnazjum. Oprócz zdjęć zamieszczonych na naszej stronie, pozostałe z tych zawodów można oglądać na stronie MOS-u Myslenice – Link

TURNIEJ HALOWA PIŁKA NOŻNA

Zajęliśmy II miejsce w Międzygimnazjalnym Turniej Piłki Nożnej Halowej organizowanym przez Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach.

W turnieju, który odbył się w ferie wzięły udział zespoły reprezentujące cztery szkoły. Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym. Niestety kolejny raz musieliśmy grać bez Kamila Burdy, któremu na początku pierwszego meczu odnowił się uraz stopy. Nasze wyniki: Gimnazjum nr 1 Myślenice – Gimnazjum Krzywaczka 3:4 Gimnazjum Tokarnia – Gimnazjum Krzywaczka 6:3 Gimnazjum Krzyszkowice – Gimnazjum Krzywaczka 4:7 Skład chłopców: Michał Gunia (bramkarz), Alan Chrzanowski, Kamil Burda, Paweł Tunajek, Bartłomiej Rapciak, Jakub Dąbrowa i Konrad Starowicz. Do szkoły przywieźliśmy dyplom i dwie piłki. Więcej zdjęć i dokładniejszy opis na: www.sredniawski.pl/aktualnosci/sport/903-ii-midzygimnazjalny-turniej-piki-nonej-halowej

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ

22.11.2013 odbyły się w Sułkowicach Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej. Zarówno gimnazjaliści jaki i gimnazjalistki zajęli 3 miejsce. Po przegranych z Rudnikiem i Sułkowicami otrzymaliśmy dyplomy.

NAJLEPSZY WYNIK W HISTORII GIMNAZJUM W TENISIE STOŁOWYM

W zawodach gminnych, które odbyły na sali gimnastycznej w Krzywaczce 22.10.2013 drużynowo chłopcy z Krzywaczki byli pierwsi, a dziewczęta drugie. Zwycięska drużyna otrzymała puchar i dyplom. Oprócz gospodarzy brali w nich udział reprezentanci gimnazjów z Sułkowic i Rudnika. W turnieju indywidualnym dziewcząt Natalia Sobolewska zajęła pierwsze miejsce, otrzymując dyplom i medal, a Weronika Matejak była piąta. W turnieju indywidualnym chłopców zwyciężył Szymon Gonet, trzeci był Kamil Burda. Obaj otrzymali dyplomy i medale.
W zawodach powiatowych drużyna chłopców zajęła drugie miejsce. Otrzymaliśmy dyplom i uzyskaliśmy awans do etapu rejonowego. Szymon Gonet indywidualnie był drugi wracając z medalem, dyplomem i możliwością sprawdzenia się w etapie rejonowym.

PIERWSZY RAZ W HISTORII WYGRALIŚMY Z CHŁOPCAMI GMINĘ
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ!

W zawodach gminnych chłopcy zajęli pierwsze miejsce, otrzymali puchar, dyplom i uzyskali awans de etapu powiatowego. Dziewczęta po wyrównanych meczach ostatecznie były trzecie.

Skład chłopców:
Pierwszy skład - Michał Gunia (bramkarz), Alan Chrzanowski, Kamil Burda, Paweł Tunajek i Bartłomiej Rapciak. Rezerwowi - Jakub Dąbrowa, Konrad Starowicz i Jarosław Miętka.

Niestety w Mistrzostwach Powiatu graliśmy bez kontuzjowanego Kamila Burdy, przegrywając oba mecze w grupie jedną bramką. W sporcie potrzebne jest szczęście – tym razem nam go zabrakło.

SUKCES SPORTOWY W MISTRZOSTWACH GMINY I POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Mistrzostwa Gminy odbyły się 20.09.2013 w Sułkowicach. Z 14-to osobowej reprezentacji do etapu powiatowego awansowało aż 12. Wszyscy, którzy zajęli miejsca I-III otrzymali pamiątkowe medale.